Elektroniczny obieg faktur

Elektroniczny obieg faktur
1 vote, 5.00 avg. rating (64% score)

elektroniczny-obieg-faktur-9Elektroniczny obieg dokumentów to rozwiązanie jeszcze niedocenione przez znaczną część firm.
Zwłaszcza duże firmy, które rocznie wystawiają kilka tysięcy faktur, powinny zainteresować się tym rozwiązaniem. Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów przyniesie spore oszczędności w prowadzeniu działalności.
Elektroniczny obieg faktur to jedno z rozwiązań, które w znaczący sposób usprawni proces przepływu dokumentów pomiędzy poszczególnymi działami w firmie. Jednak dobry przepływ dokumentów to nie wszystkie korzyści z faktur elektronicznych.
Dzięki elektronicznemu obiegowi faktur, unikniemy błędów podczas ich wystawiania, oraz przyspieszymy proces ściągalności zapłaty za zaległe płatności.
Jeśli zaczniemy skanować wszystkie dokumenty, które są dostarczane do firmy i od razu przesyłać je do odpowiednich działów, unikniemy zaginięcia ważnych faktur i dokumentów, co jest dość częste w firmach.
Niejednokrotnie zdarza się przecież, kiedy zaginiony dokumentów leży na biurku pracownika, a nikt nie zdaje sobie z tego sprawy.

Zobacz także: pozostąłe wpisy o budownictwie:

About the author /


Ostatnio dodane: