Nieruchomości wakacyjne i Wynajem nieruchomości komercyjnych Warszawa

Nieruchomości wakacyjne i Wynajem nieruchomości komercyjnych Warszawa
2 votes, 7.00 avg. rating (72% score)

Wynajem nieruchomości komercyjnych Warszawa i nieruchomości wakacyjne

Nowa realizacja na Kasprzaka

Na warszawskiej Woli nowe inwestycje wyrastają jak grzyby po deszczu. Szczególnie w kwadracie ulic Grzybowska-Kasprzaka-Prosta. To właśnie tutaj skupia się wynajem nieruchomości komercyjnych Warszawa. Okolica ta już od dawna pełni rolę centrum finansowo-biznesowego Warszawy.
Nic dziwnego zatem, że to tutaj została zlokalizowana najnowsza inwestycja bułgarsko-nigeryjskiej spółki, której specjalnością były dotąd nieruchomości wakacyjne. Mimo protestów mieszkańców udało się dokończyć ostatnią kondygnację, w tej chwili trwają prace wykończeniowe, a pozwolenie budowlane jest już w drodze. Mimo znakomitego wykończenia i świetnego projektu, planowane stawki za wynajem mają być bardzo atrakcyjne, znacząco niższe niż w pobliskim budynku Herbapolu.
Na parterze zamiast tradycyjnego lobby planowana jest otwarta przestrzeń z kawiarniami i ławkami, z centralnie położonym pomnikiem Karola Wojtyły. Jeśli wszytko pójdzie zgodnie z planem, pierwsi najemcy otworzą tu swoje biura na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku. Fakt ten nie budzi szczególnego zdziwienia ponieważ gros powierzchni zostało już zakontraktowane dawno przed rozpoczęciem inwestycji.

Zobacz także: pozostąłe wpisy o budownictwie:

About the author /


Ostatnio dodane: