Nowe mieszkania Szczecin

Nowe mieszkania Szczecin
1 vote, 9.00 avg. rating (84% score)

Zamieszkaj w stolicy Zachodniopomorskiego

Niepowtarzalna szansa na nowe mieszkania Szczecin! Już dziś możesz zamieszkać w jednym z najpiękniejszych miast Polski. Oferujemy mieszkania położone w różnych lokalizacjach miasta. Wolisz zgiełk miasta? Zamieszkaj w centrum! Jeśli marzy Ci się cisza i spokój, a na podwórku widok biegającego psa, zastanów się nad wyborem oferty na Prawobrzeżu lub w północnych dzielnicach miasta, jak Osów.

Szczecin w ostatnich latach naprawdę „odżył”. Legendarne wręcz Wały Chrobrego, położone w najbliższym sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich, co rusz przyciągają na organizowane w pobliżu imprezy setki tysięcy ludzi. Możesz w tym uczestniczyć, możesz to mieć pod ręką. Wystarczy jedna, ale odważnie podjęta decyzja: „tak, chcę przeprowadzić się do Szczecina!”

Bogactwo oferty kulturowej to jeden ogromny plus, ale są też inne, a na pierwszym miejscu warto postawić naturę, a szczególnie powiązania miasta z wodą. Nowe mieszkania Szczecin to również możliwość zamieszkania właściwie nad nią. Przez miasto majestatycznie przepływa rzeka Odra, z różnych stron miasta poszczególne dzielnice mają dostęp do Jeziora Dąbie (czwarte jezioro wg. powierzchni w Polsce!). Liczne mariny, obecność pod nosem Puszczy Bukowej.. brzmi bajkowo, bo tak też jest!

To wcale nie koniec – w mieście jest obecnie najniższe bezrobocie od lat. Mimo, że upadła stocznia, jaką pamiętamy z lat 80, dalej produkowane są tutaj statki. Bardzo dużo zagranicznych inwestorów stawia tutaj swoje biurowce. To nie przypadek. To znak, że w przyszłości będzie jeszcze lepiej. Skorzystaj z tego: nowe mieszkania Szczecin czekają na Ciebie!

Zobacz także: pozostąłe wpisy o budownictwie:

About the author /


Ostatnio dodane: