Wega corr active opinie

Wega corr active opinie
1 vote, 9.00 avg. rating (84% score)

Hurtowania Chemii Budowlanej – Przedsiębiorstwo Biotech 2, jest regionalnym przedstawicielem producenta farb akrylowych, oraz innych wyrobów dla budownictwa HIRSCH-POL, i producenta farb do drewna Fabryki Farb WEGA na terenie województwa świętokrzyskiego, miasta Radom, Tarnobrzeg.
Nasza oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Mamy nadzieję, że Państwa zainteresuje, zapraszamy i oczekujemy w naszej siedzibie.

24 marca 2006
Polecamy najnowszej generacji produkty antykorozyjne : NOXYDE jest wodorozcieńczalną farbą do zabezpieczeń antykorozyjnych. Tworzy ciągłe, antykorozyjne i wodoodporne powłoki o elastyczności do 200%. Może być nakładany bezpośrednio na oczyszczone podłoża lub dobrze przylegające stare powłoki malarskie.
ZINGA łączy w sobie cechy charakterystyczne dla galwanicznych powłok cynkowych z ochroną farby polegającą na tworzeniu bariery.

4 sierpień 2003
Polecamy najnowszej generacji farby elewacyjne silikonowe firmy HIRSCH-POL : FASADASIL, ROSA, FASADAKRZEM. Zastosowanie: tynki cementowe, cementowo-wapienne, beton. Farby silikonowe posiadają wyjątkowe właściwości między innymi podwyższone właściwości hydrofobowe co powoduje, że kropla wody stacza się z powierzchni elewacji, nie brudząc jej.

1 sierpień 2003
Witamy na Naszych nowych stronach internetowych. W nowym serwisie znajdziecie Państwo aktualny katalog produktów , przez cały czas uzupełniany
o nowe wyroby. Mamy nadzieję, że korzystanie
z naszej strony internetowej sprawi Państwu przyjemność.

4 kwietnia 2003
Trwają X Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnetrz DOM
w Centrum Targowym Kielce. Na naszym stoisku znajdziecie Państwo nie tylko multimedialną prezentację wyrobów HIRSCH-POL, ale także bedzięcie mogli spotkać się ze specjalistami, którzy tworzą i nadzorują produkcję farb HIRSCH-POL. Zapraszamy do skorzystania z naszego multimedialnego studia – Virtualny Malarz, gdzię bedziecie mogli dobrać kolor elewacji, kolor dachu domu, a także kolor swojej sypialni.

1 marzec 2003
Zapraszamy na X Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnetrz DOM
w Centrum Targowym Kielce, które odbedą się
w dniach 3-6 IV 2003. Zachecamy do zaznajomienia się z naszą ofertą produktową oraz do bliższego zapoznania się z naszą firmą.

słowa kluczowe: wegalux, zinga cena, corr active gdzie kupić, zinga farba, farba zinga, wega corr active, corr active, corr active opinie, biotech 2 kielce, noxyde gdzie kupić, biotech kielce, biotech 2

Zobacz także: pozostąłe wpisy o budownictwie:

About the author /


Ostatnio dodane: